O firmě

Nacházíte se na stránkách firmy specializující se na atypovou, malosériovou výrobu a na zařizování interiérů. Vznik se datuje do roku 1996, kdy jsme prošli mohutným vývojem až do současnosti. Více informací naleznete na stránce Historie firmy.

Veškeré investice směřují do nákupů a zdokonalování nových technologií, pořizování a údržby nových strojů, školení pracovníků atd. Více informací získate na stránce řízení výroby. Nezabýváme se obchodem a přeprodáváním cizích výrobků, nevlastníme žádnou prodejnu ani e-shop. Své zákazníky můžeme přijmout přímo v provozovně, nebo např. v místě realizace.

Výrobní procesy jsou řízeny počítačově a jsou navzájem propojeny. Zakázky zajišťuje tým sehraných pracovníků na moderních přesných strojích s použitím materiálů předních tuzemských a zahraničních dodavatelů. Přípravnou i kompletační část provozu tvoří jediný celek, což zaručuje pružné řešení veškerých případných problémů. Úzce spolupracujeme se zámečníky, čalouníky, sklenáři a dalšími řemesly, takže dodáváme kompletní celky včetně osvětlení a dalšího vybavení.

Díky tomuto se kvalitou výrobků a přístupem k zákazníkům pohybujeme na vrcholu firem v nábytkářství.

Našimi zákazníky jsou jak vysoce postavené interiérové a stavební firmy, tak drobní investoři.Veškeré poptávky je možné zasílat, el. poštou ve formátu DWG, JPEG, PDF, EXCEL. Jsme připraveni sjednat osobní schůzku na provoze, přímo u zákazníka nebo telefonickou konzultaci.